KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14011005
nr 1401 1005
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, påskrift a tergo 1871, kustlandskap. Olja på duk, 14x40, yttermått inklusive ram: 27x51 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
5.800 kr
måndag 31 maj 2021
kl 19:09:06
2.200 kr
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
3.400 kr
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
3.600 kr
3.800 kr
4.400 kr
5.600 kr
4.800 kr
5.000 kr (Budbetjänt)
5.200 kr
5.400 kr (Budbetjänt)
5.600 kr
5.600 kr (Budbetjänt)
- Klassiska
31 maj
Klassiska
Läs mer om Klassiska